Wynajem

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy GABER WYNAJEM

     Może firmowe auto jest chwilowo niesprawne, a bez niego nie mają Państwo możliwości prowadzenia działalności gospodarczej? Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje swoim Klientom atrakcyjny wynajem krótkoterminowy na terenie województwa mazowieckiego oraz długoterminowy wynajem samochodów dostawczych na terenie całego kraju - niezależnie od powodów, dla których zdecydowali się Państwo skorzystać z naszych usług. Ponadto nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale także osób prywatnych.

Nasza wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych na pierwszym miejscu stawia sobie bezpieczeństwo Klientów, dlatego wszystkie auta i busy, które wchodzą w skład naszej floty, posiadają kompletne ubezpieczenie OC + AC + Assistance. Dodatkowo pojazdy są na bieżąco serwisowane oraz poddawane obowiązkowym okresowym przeglądom technicznym. Należy także dodać, że do kierowania każdym z naszych samochodów dostawczych wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy Państwu wynajem aut dostawczych nie starszych niż 2 lata (będących jeszcze na gwarancji producenta), w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowych do jazdy od zaraz.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu i komforcie Klientów, związanym z korzystaniem z naszych usług, dlatego dla Państwa wygody nasza wypożyczalnia aut dostawczych i busów oferuje możliwość pozostawienia u nas własnego samochodu na czas trwania najmu. Dzięki temu wynajem samochodów dostawczych czy busów przebiega jeszcze bardziej komfortowo dla Klienta.

Wszystkich zainteresowanych ofertą wynajmu busów bądź aut dostawczych zapraszamy do biura naszej wypożyczalni przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do16.00. Przed przybyciem prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Mamy nadzieję, że oferta, jaką zapewnia Państwu nasza wypożyczalnia aut dostawczych i busów, okaże się dla Państwa przydatna.


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE